BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Horizontai

dreamgirl ● 2011-05-19

Pastaruoju metu retai užsuku čia, senai buvau įkėlusi naują įrašiuką. O be reikalo, nes mano pasaulėlis šiuo metu tiesiog spurda nuo gyvenimo staigmenų, gerų emocijų sugebančių įveikti visas baimes. Taip, kas buvot kada užsukę į mano blogą, gal jau žinot, kad esu abiturientė. Jei reiktų parinkti labiausiai šiam žodžiui tinkančią draugiją, ji būtų EGZAMINAI. Jais jau gyvena tūkstančiai šias metais paliekančių mokyklos suolus. Finišo tiesioji? Taip, bet kartu ir nauji horizontai, ieškojimai, atradimai.

Kaip gi man sekasi pergyventi šį laikotarpį? Sakau drąsiai - PUIKIAI. Ir štai keletas priežasčių kodėl:

 • Turiu savo rytinį ritualą, kurio pagrindinė dalis -  jėgų, energijos ir pozityvumo suteikianti jogos pratimų programa ,,Saulės pasveikinimas”.
 • Rūpinuosi savimi. Gerai išsimiegoti ir gerti daug vandens - paprasta, bat būtina norint išlikti stipriai ir žvaliai.
 • Planuoju laiką. Įpratau anksti ryte peržvelgti svarbiausius dienos darbus, tai, ką ketinu kartotis iš egzaminų programų, susitikimus, tikslus, viską kruopščiai susižymiu kalendoriuje. Daug paprasčiau kai viską užsirašau, o nuostabiausias jausmas - pažymėti atliktas užduotis!
 • Bendrauju. Net atrtėjant egzaminams nedera užsidaryti savyje. Palaikant ryšį su milimais žmonėmis visi rūpesčiai tarsi pranyksta, jauti, kad esi ne viena, kad turi palaikymą ir tikėjimą tavimi. O kas gali būti geriau už nuoširdų pokalbį?
 • O kaip su baime? Ji vienas pavojingiausių dalykų žmogaus gyvenime. Jei užlūsta abejonės ar man pavyks pasiekti tai, apie ką svajoju, nerimas, geriausias vaistas nuo to - veikla vedanti į tikslą. Paprastas pavyzdys -atskrenda baugi mintis dėl artėjančio istorijos egzamino - čiupi užrašus ir mokaisi. Tai kaip mat nuramina.

Pabaigai, manau jog svarbiausia palaikyti harmoniją, žengti nuosekliais žingsneliais, nesiblaškyti, bet kartu nesustingti. Kiekvienas gyvenimo etapėlis turi žavesio. Tai toks pirmas mano pavasaris, kai vakarėjant balkone skaitau apie Periklio reformas, o paukščių lopšinė ir vis dar gaivi medžių žaluma kužda, kad viskas bus, ne, jau yra gerai.

Rodyk draugams

Nuotaika su + ženklu

dreamgirl ● 2011-03-17

Niekaip negaliu atsistbėti koks keistas dalykas yra mūsų nuotaikos, emocijos. Štai vieną dieną man pasiutusiai liūdna, o šį vakarą trykštu iš džiaugsmo;) Žinau, žinau… Yra daug priežasčių, aplinkybių, galų gale, net fizinės savijautos aspektų, bet šįsyk aš ne apie tai. O apie ką tuomet?

Kartą pagalvojau, kad būtų neprošal kiekvieną mielą dieną sutikti nuostabiai nusiteikus. Įvairiausius bandymus su savimi pradėjau dar prieš keletą metų. Pirmiausia tai buvo rytinis dušas (anksčiau visad maudydavaus vakare). Jis tapo tikru ritualu, nuplaunančiu nakties sapnus.

Po to, pradėjau daryti rytinę mankštą. Šis bandymas buvo sudėtingesnis. Ar tik pabudus galiu įkvėpti save fiziniais pratimais? Pasirodo - misija įmanoma, o šauniausia tai, kad po mankštos jaučiuosi energingesnė ir tikrai nusipelniusi gardžiausių pusryčių.

Po kurio laiko, į mūsų šeimos gyvenime atsirado šuo. Jis, tiksliau ji, pati nuostabiausia  ir griežčiausia asmeninė trenerė pasaulyje, kasryt veda mane pasivaikščioti į pasakišką mišką netoli namų. Aišku, kad skirti laiko tokiems dalykams, turiu anksčiau atsikelti, tačiau praktika parodė, kad sunkiausios būna tik pirmos 5-10 minučių. Tolesnę dienos dalį būnu sau labai dėkinga.

Neseniai mane pasiekė šis nerealus filmukas http://www.youtube.com/watch?v=qR3rK0kZFkg . Manau, turiu panašiai papildyti savo geros ryto nuotaikos ritualus;D

Rodyk draugams

Tavo šypsena

dreamgirl ● 2011-03-06

Ar bent įsivaizduoji, kokius stebuklus gali daryti šiam pasauy? Šiandien aš apie vieną iš jų… Šypsena. Tai vienas nuostabiausių dalykų žmoguje. Kažkur skaičiau tokią šmaikščią mintį, kad šypsena, tai antras geriausias dalykas, kurį galima daryti lūpomis, po bučiunio;D Nagi, plačiai nusišypsom:)

Aš tikiu, kad šis stebuklas prasideda žmogaus viduje, kyla iš mūsų emocijų, savijautos ir atvirkščiai - nusišypsoję galime paveikti savo vidinę būseną. Svarbu tai, kad šypsodamiesi mes esame tarsi geros nuotaikos laidininkai. Nežinau kaip Jūs, tačiau aš, kaskart gatvėje sutikdama besišypsantį žmogų irgi padarau tą patį. Tai kaip kokia grandininė reakcija.

Žinoma, ne viskas taip paprasta. Kartais nusišypsojus nepažystamam žmogui gali likti, švelniai tariant, nesuprastas. Pastebėjau, kad ypač Lietuvoje, žmonės linkę priimti šypseną kaip pašaipą - ,,Ar kažką darau netaip? Blogai atrodau? Kodėl tada šypsaisi???” Neturim liautis to darę.

Linkiu sau ir Jums, kad kartu su pavasariu atrastume tūkstančius priežasčių nuoširdžiai šypsotis, kad sutiktumėm besišypsančius žmones ir suprastumėm kad pats gyvenimas mums šypsosi.

Ir dar, negaliu nepabaigti nepaprastai įkvepiančiais žodžiais:

“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.” - Mother Teresa

Rodyk draugams

Gyvenimas yra kaip puodelis kavos

dreamgirl ● 2011-03-02

Sveiki!

Dalinuosi gražiu video;)

http://www.thecoffeevideo.com/?10267

Man labai patinka šis palyginimas. Ir ta kava labai skani, ar ne?

Rodyk draugams

Man pasiutusiai gera!

dreamgirl ● 2011-02-26

Sunku apsakyti kaip aš myliu savaitgalius! Po įtemptos, darbingos savaitės pabudau keistai išsimiegojusi, valgiau gardžiausius pusryčius. Mmm… Šeštadienis;) Manau, kad šis jausmas nebūtų toks tobulas, jei anomis dienomis nebūčiau tiek nuveikusi.

Prieš kurį laiką įkėliau įrašą apie laiko planavimą. Žinote, nuoširdžiai laikausi tų principų, radau ir dar daugiau įvairiausių gudrybių, kuriomis pažadu neužilgo pasidalinti;) Labai gera jausti, kad dienos vertė matuojama ne tamsiomis perspektyvomis, o mano energija, pasitikėjimu ir nuveiktais darbais. Tai tikrai verčia šokinėti iš laimės! Šiuo metu artėjant bandomiesiems, nuolat rašant kontrolinius darbus ir vis dažniau girdint žodį ,,egzaminai” aš, mano pačios nuostabai, jaučiuosi puikiai, jaučiuosi savo gyvenimo šeimininkė. Gal ir juokingai nuskambės, tačiau pajutau džiaugsmą būti savo ,,bose”;D

Dienos ilgėja ir, nors vis dar šalta, saulė man pasakoja apie pavasarį. Jo pasiilgau…

Manau, kad pavasario už lango atitempti negalime, tačiau jo dvasią įsileisti į širdį… Kodėl gi ne? Viskas paprasta - tereikia nešti šypseną savo veide, sušildyti lengvais, pavasarinės saulės spinduėliais iš savo širdies mylimuosius (ir ne tik juos!).

Visiems linkiu pasiutusiai gero savaitgalio!

Rodyk draugams

DĖMESIO!!! Išskirtinis pasiūlymas

dreamgirl ● 2011-01-04

Vieni juos vadina kvailiais, kiti - tiesiog naivuoliais. Jie, optimistai, net apsiniaukusį rytą matantys dienos prasmingumą, nešantys veiduose šypsenas. Anksčiau, kai mąsydavau apie tris žmonių tipus (optimistas, realistas, pesimistas), pirmenybę duodavau realistams. Tai neklaida, juk realybė - tiesa. Pastaruoju metu aš pradedu ,,sirgti” optimizmu. Žinot, tai visai ne savęs apgaudinėjimas, tai žvilgsnis į gyvenimą su šypsena ir pozityvia energija, kuri padeda ieškoti puikių sprendimų. Linkiu visiems pasaulio žmonėms tuo užsikrėsti.

Siūlau tai NEMOKAMAI išbandyti, o jei nepatiks, per dešimt valandų galėsite grąžinti ir jokių palūkanų:)

UŽSAKYMAS. Komentaruose paraneškite, kad bandysite šiandien būti optimistu. Labai svarbu žinoti, kokia gi optimizmo paklausa:)

Jei užsisakėte, galite audotis optimizmo receptu.

 OPTIMIZMO RECEPTAS:

 • nusišypsok ir pažvelk į veidrodį - tu šiandien pats(i) gražiausias žmogus pasauly…
 • šiadien nuostabi diena - pranešk šią žinią kuo daugiau žmonių…
 • padaryk gera - tai didžiulis džiaugsmas
 • visus šios dienos darbus atlik su pozityviu nusiteikimu ir tau viskas pavyks
 • šiandien sėkminga diena ir vakare dėkok už tai, palepink save ………………..(įrašykit patys:))
 • atmink, šiandien TU OPTIMISTAS.

Optimizmo receptą galėsime kartu tobulinti, nėra jokių ribų!!!

,,Gyvenimas yra gražus.” - patikėkite tuo:), nes šio teiginio teisingumas priklauso nuo…MŪSŲ:)

Rodyk draugams

Apie laimę paprastai

dreamgirl ● 2010-12-20

Nuo to laiko, kai pradėjau kryptingai keisti savo gyvenimą, ypatingai susidomėjau įvairiomis laimės filosofijomis. Patikėkite, informacijos apstu! Pilna įvairiausių citatų, guru ir pan. Domėtis tuo patarčiau kiekvienam, norinčiam praplėsti savo suvokimą, pažinti save. Dažnai savęs klausiu ,,Kaip tu gyveni?”, ,,Ar elgiuosi taip, kaip turi elgtis laimingiausias pasaulio žmogus?”. Visa tai ką sužinau tampa lyg savotišku egzaminu man pačiai, nes bandau pritaikyti savo žinias pačios gyvenime, skleisti gerą energiją ir žioma dalintis su kitais, tuo ką atrandu.

Šiandien pagalvojau, kad dar kelios dienos ir prasidės tas laikotarpis kai girdėsime laaaaaaaaabai daug linkėjimų ir vienas iš svarbiausių ,,Laimės”. O ką kiekvienam šis žodis reiškia? O būsena? Dažnai laimę suvokiama kaip koks pomirtinis gyvenimas. Taip, rytoj aš būsiu laimingas, arba kai baigsiu mokyklą, įsigysiu mašiną, tada būsiu… Tokios mintys yra apgailėtinos. Laimės nėra nei vakar ir nebus rytoj, ji yra čia ir dabar, su mumis. Jei skaitote šį įrašą, žinokite, kad jumyse arba viasai šalia jūsų yra laimė. Laimė yra su mumis, nes gimsta iš mūsų. Tai nėra ,,didysis prizas”, kurį mes galbūt, kadanors pasieksime, ji - tai jausmas, būsena su kuria mes pabundame, keliaujame, siekiame ir sulaukiame sėkmės, o jei kas nepasiseka, ta vidinė laimė liepia nusišypsoti, keltis ir eiti toliau. Tai paprasta - laimė čia.

O dabar visas savo mintis sudedu į vieną sakinį, kad būtų kaip ir žadėjau ,,Apie laimę paprastai”:

Laimė YRA su kiekvienu iš mūsų, čia ir šią akimirką, todėl būkim laimingi dabar.

Jūsų -

Laiminga

P.S. Dabar einu į virtuvę LAIMINGA su malonumu, skaniai papietauti:) Niam … Ir būtinai nusišypsokim pirmam , o po to ir antram, trečiam (skaičiuoti juk mokat:)) sutiktam žmogui. Po to papasakokit kaip sekės, gerai?

Rodyk draugams