BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Tavo šypsena

dreamgirl ● 2011-03-06

Ar bent įsivaizduoji, kokius stebuklus gali daryti šiam pasauy? Šiandien aš apie vieną iš jų… Šypsena. Tai vienas nuostabiausių dalykų žmoguje. Kažkur skaičiau tokią šmaikščią mintį, kad šypsena, tai antras geriausias dalykas, kurį galima daryti lūpomis, po bučiunio;D Nagi, plačiai nusišypsom:)

Aš tikiu, kad šis stebuklas prasideda žmogaus viduje, kyla iš mūsų emocijų, savijautos ir atvirkščiai - nusišypsoję galime paveikti savo vidinę būseną. Svarbu tai, kad šypsodamiesi mes esame tarsi geros nuotaikos laidininkai. Nežinau kaip Jūs, tačiau aš, kaskart gatvėje sutikdama besišypsantį žmogų irgi padarau tą patį. Tai kaip kokia grandininė reakcija.

Žinoma, ne viskas taip paprasta. Kartais nusišypsojus nepažystamam žmogui gali likti, švelniai tariant, nesuprastas. Pastebėjau, kad ypač Lietuvoje, žmonės linkę priimti šypseną kaip pašaipą - ,,Ar kažką darau netaip? Blogai atrodau? Kodėl tada šypsaisi???” Neturim liautis to darę.

Linkiu sau ir Jums, kad kartu su pavasariu atrastume tūkstančius priežasčių nuoširdžiai šypsotis, kad sutiktumėm besišypsančius žmones ir suprastumėm kad pats gyvenimas mums šypsosi.

Ir dar, negaliu nepabaigti nepaprastai įkvepiančiais žodžiais:

“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.” - Mother Teresa

Rodyk draugams

Man pasiutusiai gera!

dreamgirl ● 2011-02-26

Sunku apsakyti kaip aš myliu savaitgalius! Po įtemptos, darbingos savaitės pabudau keistai išsimiegojusi, valgiau gardžiausius pusryčius. Mmm… Šeštadienis;) Manau, kad šis jausmas nebūtų toks tobulas, jei anomis dienomis nebūčiau tiek nuveikusi.

Prieš kurį laiką įkėliau įrašą apie laiko planavimą. Žinote, nuoširdžiai laikausi tų principų, radau ir dar daugiau įvairiausių gudrybių, kuriomis pažadu neužilgo pasidalinti;) Labai gera jausti, kad dienos vertė matuojama ne tamsiomis perspektyvomis, o mano energija, pasitikėjimu ir nuveiktais darbais. Tai tikrai verčia šokinėti iš laimės! Šiuo metu artėjant bandomiesiems, nuolat rašant kontrolinius darbus ir vis dažniau girdint žodį ,,egzaminai” aš, mano pačios nuostabai, jaučiuosi puikiai, jaučiuosi savo gyvenimo šeimininkė. Gal ir juokingai nuskambės, tačiau pajutau džiaugsmą būti savo ,,bose”;D

Dienos ilgėja ir, nors vis dar šalta, saulė man pasakoja apie pavasarį. Jo pasiilgau…

Manau, kad pavasario už lango atitempti negalime, tačiau jo dvasią įsileisti į širdį… Kodėl gi ne? Viskas paprasta - tereikia nešti šypseną savo veide, sušildyti lengvais, pavasarinės saulės spinduėliais iš savo širdies mylimuosius (ir ne tik juos!).

Visiems linkiu pasiutusiai gero savaitgalio!

Rodyk draugams

Šiandien vasario 15 diena, ypatinga diena - prabėgo pusė vasario, artėja pavasaris, lauke žiauriai šalta, bet saulė šypsosi;) Kiekvieno iš mūsų ši diena unikali ir nepakartojama ir tik mes ją tokią paverčiame. Mes ir mūsų mylimieji. O gal šiandien jau viskas - Valentinas praėjo?

Šiandien aš rašau apie meilę ir visai nesigailiu, kad to nepadariau taip ,,į temą” vakar. Man visada juokinga, kai staiga, per ,,Valentinkę” visi nusiklijuoja žandus širdelėmis ir love, love, love… Tikrai nesmerkiu tų, kurie vakar dieną praleido romantiškai saldžiai - tai nuostabu! Bet lygiai tą patį galime daryti ir šiandien ir rytoj. Kovo 14 galiu parašyti įspūdingą meilės laišką ir iškvėpinti savo skaniausiais kvepalais. Noriu pasakyti, kad meilei kalendorius mažiausiai reikalingas. Mylėti turime kiekvieną dieną, valandą, minutę, sekundę. Mylėti save, draugus, pasaulį, tai, ką darome ir tuos vienintelius.

Jei tik šv. Valentino diena primena šią magišką tiesą, tuomet verta buvo švęsti. O jei to nepadarėte,nusiminti neverta,nes turite šią dieną ir, žinokit, ji tikrai neprastesnė. Tiesiog mylėkim ir išreiškim tą meilę tada, kada jaučiam.

Rodyk draugams

Atsargiai - apkalbų virusas!

dreamgirl ● 2011-02-11

Kiekvieną dieną mes bendraujame, t.y. kalbamės, dalinamės patirtimi, juokiamės, pasakojame istorijas, diskutuojame, patariame ir… apkalbame. Pastebėjau, kad apkalbos yra vienas lengviausių būdų rast bendrą  kalbą, nes besikalbantys žmonės patys neturi atsiverti, centru tampa apkalbamasis objektas, o čia jau improvizacijos laisvė… Tiksliai negaliu pasakyti, kokia situacija yra kitur, bet mano mokykloje beveik kiekviena besišnekučiuojanti grupelė ką nors apšneka, ir net suvokdami tai, dauguma į ,,pletkus” žvelgia tik su humoru, o atsiriboję nuo jų tampa savotiški atsiskyrėliai. O jau tas saldus nepasotinamas jausmas, žinoti kažką, ko dar nežino kiti, bet panorėjus geit sužinos, galimybė pasijusti geresniam, gražesniam nei jis ar ji. Kodėl tuo nesimėgauti?

Pamenate vaikystės žaidimą ,,Sugedęs telefonas”, kai dar vos praėjęs pro penkių žmonių ausis sakinys ,,Angelė giria kavinę” virstų ,,Angelė geria degtinę.” Tas pats yra ir su apkalbomis. Bėda ta, kad tai, jau nebe žaidimas, o manipuliavimas žmogaus, net dažnai draugo, asmeniniu gyvenimu, pasitikėjimu. Aš esu už žmonių atvirumą, tačiau turime jį branginti, kaip didžiausią dovaną ir kaskart pagalvoti, kaip jaustųsi tas žmogus, girdėdamas, kad  tai, ką apie jį sužinojome apkalbų virusu plinta ir, dėja, vis tolsta nuo teisybės.

Pati paprasčiausia išeitis kovojant su šiuo ,,vitusu” - vengti apkalbų, pastebėti save, savo reakcijas į ,,gerasias” naujienas ir ieškoti tikro, nuoširdaus bendravimo su žmonėmis, nepriklausomais nuo gandų ,,narkoiko”.

Skaidrios dienos;)

Jūsų -

T.

Rodyk draugams

Apie meilę…

dreamgirl ● 2011-01-13

Mylėti - tai reiškia ne žiūrėti vienam į kitą, o žiūrėti viena kryptimi.

 Antuano de Sen Egziuperi

Šiandien parinkau daugeliui žinomą citatą. Apie meilę, bet šiek tiek kitaip… Kai įsiskaitau, suprantu, kad mintis gana paradoksiška. Prieš akis iškyla įvaizdžiai - ,,Žiūrėjo viens į kitą” ir pan. ir štai čia siūloma ieškoti vienos krypties… Kas ta kryptis? Aš tai suprantu kaip tikrumą santykiuose, vertybėse, jausmuose, ta kryptis nebūtinai reiškia vienodą požiūrį į gyvenimą, bet tai atskleidžia mūsų pasirinkimą būti kartu be nusavinimo, melo ir visko, į ką mes patys nenorėtume kreipti savo gyvenimo istorijos.

Rodyk draugams

Atgal - NE!

dreamgirl ● 2010-12-13

Šiuo metu man puikiai sekasi. Pasiekimai moksluose mane pačią stebina. Jaučiu kaip atsiveria naujos galimybės. Nauja AŠ, naujas pasaulis, naujos idėjos. Visko pastaruoju metu tiek daug, kad sunkiai talpinu mintis galvoje.

Tik vienas dalykas man neduoda ramybės. JIS. Tikrai esu sau pasižadėjusi nepaversti šio blogo nelaimingos meilės sapalionėmis, nes tai būtų tik žingsnis ATGAL. Būtent todėl, kad mano jausmai jam neturi jokios perspektyvos. Ši kančia trunka jau nevienerius metus… Aš vis bandžiau išsikapstyti, pamiršti, pakeisti kitu, bet ne… Viskas grįždavo atgal, tik dar stipriau, išdrąskant įsisenėjusias žaizdas. Taip jau atsitinka, kad tai, nuo ko labiausiai bėgi, vėl sugrįžta. O gal tai normalu? Juk negaliu meluoti sau - jis man svarbus ir jei viskas netikėtai pasisuktų kita linkme, aš neabejodama eičiau su juo, būčiau VISA jo, besąlygiškai… Tačiau čia - gyvenimas. Mano gyvenimas, kurį nusprendžiau keisti, matyti save tokią, kokią noriu, todėl tokie JEI mane tik žlugdo. Tai - savotiška vilionė atsisukti, grįžti ten kur buvau, vėl į tą kančią, neišlipmą skausmą ir meilę be atsako.

Dabar aš puikiai susipažinau su savo jausmais. PAVOJINGA, bet aš drąsiai nusiteikusi, juk dabar, Tau, mieloji, ne metas išskysti. Turiu žengti į priekį ir meilę vadinti tik tai, kas  bus išties tikra, o ne vien iliuzijos, net ne svajonės…

Laukia daug darbų, todėl turiu bėgti, tačiau pabaigai: būkime atviri sau, nebijokime taip susitikti su savo jausmais, su tuo kas yra mūsų širdyse, net jei tai žaizdos, nes tik taip galėsime jas gydyti - nauja veikla, iššūkiais, pažintimis, viskuo, dėl ko dar verta gyventi!

Rodyk draugams