BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Prasmės!

dreamgirl ● 2010-12-25

Šiandien džiugi diena! Gera būti su mylimais žmonėmis, gera šypsotis vienas kitam, gera juoktis, gera dovanoti iš širdies, gera priimti dovanas ir suprasti jas  kaip kūnišką prabilimą apie meilę, rūpestį, santykį… Tiesiog gera! Aš tikiu, kad net netikinčiam žmogui šv. Kalėdos yra tos dienos, kai pajunti, kad žmonės yra skirti būti vieni su kitais, dalintis šiluma ir gerumu.

Noriu pasidalinti su jumis viena šaunia idėja, kurią švenčių metu galite nesunkiai įgyvendinti ir taip paįvairinti vakarėlį su giminėmis ar draugais:)

Žinojau, kad pakūčiavę važiuosime pas močiutę, kur, kaip paprastai susirenka visa giminė. Ten tradiciškai keičiamasi dovanomis. Kadangi aš jau nesu vaikas, bet kartu vis dar išlaikoma tėvų, galvojau kokiomis dovanomis galėčiau pradžiuginti kuo daugiau žmonių. Prisiminiau pasakojimus apie mano promočiutės organizuotą sentencijų traukimą. Net esu mačiusi tą išlaikytą, seną rankinę kupiną nuostabių minčių. Taigi, beveik nieko neišleisdama aš paruošiau prasmingą dovaną visiem esantiems. Kiekvienas traukė po vieną lapelį, norintys skaitė garJsiai. Kas keisčiausia - dažniausiai ištrauktos citatos labai tiko! Mano paruošta dovana sulaukė pasissekimo, suteikė prasmingą atspalvį visam dovanų dalinimosi etapui.  Juk viena perskaityta mintis gali įkvėpti, padrąsinti žmogų!

Taigi, jei susidomėjote šiuo prasmingu žaidimu, būtinai išbandykite! Viskas ruošiama labai paprastai:

  1. Pirmiausia raskite gražių sentencijų. Gal turite savo mėgstamiausių, išrašinėdavote gražias mintis knygose? Dabar pats laikas tai panaudoti. Siūlau apsilankyti www.kabutes.lt - cia viskas surūšiuota pagal autorius, temas. Kuo daugiau sentencijų - tuo puikiau! Atminkite, kad nors ir nebūsite atsakingi už visas mintis, turite atsakingai parinkti parasmingus žodžius!
  2. Juos nukopijuokite į Wordą ir nepamirskite autorių!
  3. Parinkite gražų, didesnio dydžio šriftą, kad būtų malonu ir patogu skaityti.
  4. Atspauzdinkite. Patariu ant įvairių spalvų lapų, atrodo labai žaismingai.
  5. Dabar gražiai sukarpykite.
  6. Apipavidalinimas. Šį kartą aš susukau į ritinėlius ir surišau kaspinėliais. Atrodo nuostabiai:) Galite sudėti į mažus vokelius arba raskite savo variantą. Svarbiausia - fantazija! Sentencijoms suraskite dailią dėžutę, krepšelį, maišelį. Galite papuošti. Kalėdos!

Darbas atliktas. Leiskite traukti visiems svečiams, pristatydami savo savotišką ,,dovaną”. Pasiūlykite perskaityti garsiai, o sentencijas tegu pasilieka sau.

Šis sentencijų traukimas yra sena aristokratų tradicija, suteikianti daug gražių emocijų:)

Linkiu visiems prasmingo laiko ir gražiausių minčių, kurios realizuojasi!

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Prasmės!"

Rašyti komentarą