BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Leisk būti sau ir kitiems

dreamgirl ● 2011-06-29

  Kai svarstau apie buvimą savimi į galvą šauna žymieji V. Šekspyro herojaus Hamleto žodžiai - ,,Būti ar nebūti?”. Iš ties,gyvenanimą slapstantis už kaukių, bijant pildyti savo svajones vargu ar galima pavadinti tikruoju BUVIMU.

 

Man buvimas savimi - tai nesibaigiantis tobulėjimo procesas. Kai žvilgteliu į save prieš kokius pora metų, pamatau mergaitę, norinčią kuo geriau, saugiau pasislėpti, nes taip patogiau lengviau. Ne! Tai supratau tik tada, kai toks (ne)buvimas mane pradėjo smaugti iš vidaus. Tada prasidėjo pirmieji žingsniai. Jie - ne kas kita, o išėjimai iš savo konforto zonos, atviri pokalbiai, nenuolaidžiavimas sau… Taip žingsniuoju toliau! Ir jei paklaustumėte ar jau esu savimi, drąsiai atsakyčiau taip, tačiau tas ,taip, nėra galutinis variantas, tai tarsi kelionė, skleidimasis, pažadas sau, kad nekalinsiu savo asmenybės, o dovanosiu jai laisvę.

Kitas aspektas susijęs su pilnaverčiu buvimu yra santykis su kitais. Dažnai net ir stengdamiesi nedrausti sau būti savitais, nejučia puolame vertinti, teisti kitus. Kas mes tokie? Kas jie tokie? Argi nejuokinga? Priimti žmones tokius,kokie jie yra bus paprasčiau jei pagalvosime, kad ir mes norime būti suprasti, paprasčiausiai norime būti SAVIMI! Gal metas leisti tai vieni kitiems?

Baigdama šį įrašą dalinuosi viena sentencija, kuri atskleidžia tai, ką bandžiau pasakyti:

,,Būk ne toks kaip kiti ir leisk kitiems būti kitokiais.”   ( H.Jagodinskis.)

Unikalių vasaros akimirkų, brangieji!

Jūsų,

T.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : "Leisk būti sau ir kitiems"

1 | leilani

2011-07-01 ● 18:41

Tikrai, kokios teisingos mintys.;]
Ypač esu visom keturiom UŽ mintį, kad būti savimi - tai tobulėti, atsiskleisti. Juk visada keičiamės, po metų būsim visiškai kitokie,. bet svarbiausia šią akimirką leisti sau būti, kokiais dabar esame.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | dreamgirl

2011-07-05 ● 15:01

leilani, aciu Tau - visad smagu matyti, kai apsilankai=)
Labai idomu palyginti, kaip keiciames!

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą