BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Atsargiai - apkalbų virusas!

dreamgirl ● 2011-02-11

Kiekvieną dieną mes bendraujame, t.y. kalbamės, dalinamės patirtimi, juokiamės, pasakojame istorijas, diskutuojame, patariame ir… apkalbame. Pastebėjau, kad apkalbos yra vienas lengviausių būdų rast bendrą  kalbą, nes besikalbantys žmonės patys neturi atsiverti, centru tampa apkalbamasis objektas, o čia jau improvizacijos laisvė… Tiksliai negaliu pasakyti, kokia situacija yra kitur, bet mano mokykloje beveik kiekviena besišnekučiuojanti grupelė ką nors apšneka, ir net suvokdami tai, dauguma į ,,pletkus” žvelgia tik su humoru, o atsiriboję nuo jų tampa savotiški atsiskyrėliai. O jau tas saldus nepasotinamas jausmas, žinoti kažką, ko dar nežino kiti, bet panorėjus geit sužinos, galimybė pasijusti geresniam, gražesniam nei jis ar ji. Kodėl tuo nesimėgauti?

Pamenate vaikystės žaidimą ,,Sugedęs telefonas”, kai dar vos praėjęs pro penkių žmonių ausis sakinys ,,Angelė giria kavinę” virstų ,,Angelė geria degtinę.” Tas pats yra ir su apkalbomis. Bėda ta, kad tai, jau nebe žaidimas, o manipuliavimas žmogaus, net dažnai draugo, asmeniniu gyvenimu, pasitikėjimu. Aš esu už žmonių atvirumą, tačiau turime jį branginti, kaip didžiausią dovaną ir kaskart pagalvoti, kaip jaustųsi tas žmogus, girdėdamas, kad  tai, ką apie jį sužinojome apkalbų virusu plinta ir, dėja, vis tolsta nuo teisybės.

Pati paprasčiausia išeitis kovojant su šiuo ,,vitusu” - vengti apkalbų, pastebėti save, savo reakcijas į ,,gerasias” naujienas ir ieškoti tikro, nuoširdaus bendravimo su žmonėmis, nepriklausomais nuo gandų ,,narkoiko”.

Skaidrios dienos;)

Jūsų -

T.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : "Atsargiai - apkalbų virusas!"

1 | sadness1994

2011-02-11 ● 13:56

O taip pastebėjau šis virusas plinta smarkiai…bet aš atspari jam :)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | Tiltas per amžinybę

2011-02-11 ● 17:56

Hmm… man kažkaip atrodo, kad būtent mokykloje to ir būdavo daugiausia. Dabar apkalbų gerokai mažiau. Ir apskritai, mes tik norime būti reikšmingi ir įdomūs, bet dažnai savo svarbumą gerokai pervertinam.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

3 | dreamgirl

2011-02-11 ● 23:48

sadness - linkiu tokia išlikti ir toliau;)

Tiltas per amzinybę - manau, kad apkalbos yra visur, gal tik mokykloje jos tokios garsios ir apčiuopiamos, o jau suaugelių, brandesnių žmonių tarpe tylesnės, bet aštresnės… Aišku, labai noriu tikėti, kad Tavo tiesa.
O būti reikšmingais ir įdomiais - nėra toks blogas dalykas, tik čia svarbu jausti ribą ir neprarasti savęs, daryti tai, kas patinka nuoširdžiai, nekuriant galimų apkalbų apie save tekstų. Tokie žmonės man ir yra įdomūs ir reikšmingi ir net būtų sunku juos apkalbėti, nes žinai, kad savo nuostabumą jie patys skleidžia geriausiai.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą