BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Nėra vienos tiesos

dreamgirl ● 2011-03-30

Kad tikėtum, jog eini tikru keliu, nebūtina įrodinėti, kad kito kelias klaidingas. (Paulas Koelas)

 

 

 

 

 

 

 

 

Žmonės yra skirtingi. Tikiu, kad skirtumai yra didelė dovana mums, nes galime mokytis, augti, stengdamiesi suprasti kitą, ir atvirkščiai - jausti, kaip gera būti savimi, kai mus priima tokius, kokie esame. Skirtumai yra tiesa, susidedanti iš skirtingų mūsų tiesų - kelių. Kas ta didžioji tiesa? Gal pats gyvenimas? 

Vieni juo plaukia, kiti skrenda plačiai išskleidę sparnus, kiti - kopia, kaip į aukščiausią kalną. Jei kas paklaustų manęs - aš šoku, šoku per gyvenimą kartais dinamiškai, kartais lyriškai, kartais apsvaigusiai lyg sukčiau piruetus. Vienas dalykas bendras - mes keliaujame savo keliais. Svarbiausia yra suvokti, kad esame atsakingi už savo kelionę, už jos stoteles ir posūkius. Jei jauti, kad eini savo keliu, ar bent sieki jį išsiaiškinti - esi laimingas žmogus.

Gaila, tačiau kartais (o gal  labai dažnai) žmonės linkę paranoiškai stebėti kito kelionę. Pasitaiko atvejų, kad net primygtinai reikalauja apsisukti 180 laipsnių kampu, nes anot jų eini ne į tą pusę. Bet juk viskas taip paprasta - mums teisingiausias mūsų kelias, juo ir eikim, to linkėkim kitiem ir kitiems žmonėms - jų teisingiausio kelio.

Jūsų,

dremgirl.

Rodyk draugams

Mano.

dreamgirl ● 2010-12-23

Mano atostogos prasideda. Paskutinės MOKSLEIVĖS atostogos. Negaliu atsistebėti. Žinau, kad po jų užgrius mokslai dar labiau (semestro pabaiga, bandomieji ir t.t.t.), o ne vienas moksladraugis sako, kad po šimtadienio galėsime save palaidoti gyvus - egzaminu rinkimosi ir ruošimosi karštinė. Aš nusiteikus optimistiškai. Net keista, kad būtent dabar mano gyvenime daug kas stojo į vietas ir būtent dvyliktoje klasėje jaučiuos laimingesnė nei kada anksčiau. Paradoksai.

Grįškime į ČIA IR DABAR. Šios atostogos man įpatingos… Jaučiu, tarsi pagaliau būčiau atleidusi mane veržusius pančius. Kaip visada tikiuosi daug nuveikti, paailesėti, paaugti kaip asmenybė ir neleisti, kad tai liktų tik lūkesčiai. Išnaudoti šį nuostabų  MANO laiką - tai svarbiausia.

Šiandien daugiau nefilosofuosiu, tiesiog noriu pasidžiaugti, kad jų sulaukiau, kad jos tik prasideda. Po dviejų savaičių būtinai parašysiu dar vieną įrašą apie atostogas, kuriame išdėstysiu ką pavyko nuveikti, pamatyti. Žodžiu, būtinai turėsiu ,,atsiskaityti”.

Dabar kuriam ATOSTOGŲ VIZIJĄ! Jos nepaprastai prasmingos ir įsimintinos. Geriausios per visus dvylika  metų. Aš sėkmingai išnaudoju kiekvieną akimirką. Kasryt pabundu su šypsena veide, įvykdau visus planus dienotvarkėje, kurioje numatyta visapusiška veikla: draugai, kultūra, šokis, truputis mokslų, domėjimasis universitetu ir studijomis, šeima, laikas su savo keturkoja drauge, kelionė slidinėt ir šiektiek laisvės improvizacijai:) Po atostogų aš jaučiuos pailsėjusi, turinti dar daugiau energijos ir ryžto, pagražėjusi, sustiprinusi sveikatą, pagerinusi savo santykius su artimais žmonėmis. Žodžiu, kunkuliuojanti puikiomis emocijomis!

Ar galėsiu džiaugtis šios vizijos išsipildymu priklauso nuo manęs. Žinote, aš tikiu, kad man pavyks=)

Rodyk draugams

Kai pagaliau žinai?

dreamgirl ● 2010-12-15

Įsivaizduokite laivą, kuris blaškosi plačiame vandenyne, tik ką išplaukęs iš saugaus uosto, bet nežino kur judėti. Nevarbu, kad yra puikus komposas, kad pats laivas nuostabus ir specialistų įvertintas kaip ,,tinkamas ilgoms kelionėms”. Laivo įgula nežino į kurį uostą plaukti ir komposas, nors ir rodo kryptį, nepasako, kuri iš jų yra teisingiausia, nes ta teisingiausia visuomet bus pasirinktoji.  Plaukti paskui vėją, kur bangos neša? Juk galimybių ir tų uostų - krypčių yra daugybė, gali suktis 180 laipsnių kampu. Išvada - reikia apsispręsti, reikia pasirinkti uostą - tikslą, nes tik tada kelionė taps prasminga, tik tada artėjanti audra bus silpnesnė už troškimą siekti, tik tada komposas taps naudingas.

Kažkodėl tokia asociacija man kilo pagalvojus apie savo situaciją. Dar visai neseniai aš blaškiausi ir jaučiausi nesugi, kaip laivas neturintis savo kurso. Niekada nemėgau prievartauti savęs vardan skubotų sprendimų, tačiau puikiai suvokiau, kad juos reiks priimti. Ir EUREKA! Kai pagaliau susikūriau svajonę, labai didelę, rodos, sunkiai pasiekiamą, pasijaučiau lyg laimėjus aukso puodą. Nors jau suprantu dalį iššūkių, kurie manęs laukia kelyje, žinant savo tikslą tapo viskas daug lengviau. Kiekviena diena mokykloje virsta nepaprastai svarbi, kiekvienas sutiktas žmogus ar senas draugas ypač brangus. Beje, žinoti yra labai geras jausmas, bet to neužtenka, juk pagrindinė sąlyga ko nors siekiant yra VEIKTI. Gal jau supratote, kalbu apie studijų pasirinkimą, kuris man buvo nelengva užduotis. Turiu dar kalnus nuversti, kad svajonė išsipildytų, tačiau aš NORIU ir GALIU, jaučiu tai vidumi.

Visai nesvarbu dėl ko turime apsispręsti, kokią svajonę įgyvendinti. Svarbiausia - patikėti, jog turime padaryti viską kas priklauso nuo mūsų, džiaugtis tuo procesu, ir naudotis kompasu:)

 

Sėkmės visiems -

radusi kryptį.

Rodyk draugams

Įjunk!

dreamgirl ● 2010-12-10

Aš plaukiau gyvenimu. Stengiausi auginti pasitikėjimą savimi, tačiau vis žengdavau žingsnį atgal.Nejaučiau, kad esu sau svarbi, nemokėjau kurti laimingos dienos. Ir visai neseniai, staiga aš… pabudau. Nusprendžiau keistis į gera, sąmoningai augti kaip asmenybė, kurti, būti savimi. Skamba gražiai ar ne? Sakyčiau eilinis pažadėlis savo sąžinei ir savimeilei paglostyti, bet ne… Aš ėmiausi to rimtai, pradėjau gyventi taip, kaip svajoju, pradejau ,,projektuoti” save. Dabar jaučiu, kad  neleisiu sau žengti atgal, tik į priekį. Pasikeitimai jau vyksta, negaliu atsidžiaugt! Mielai jais su Jumis pasidalinsiu:)

Šis blogas apie tai, kaip ,,Įjungti gyvenimą” , o kitaip tariant :

  • Siekti
  • Atrasti
  • Mokytis ir tobulėti
  • Mylėti
  • Būti čia ir dabar.

Rašau sau ir Jums, rašau visiems, kas nori žengti į priekį. Pakeliui? Tuomet susitiksim kituose įrašuose.

Nuoširdžiai -

Dream

Rodyk draugams