BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Nėra vienos tiesos

dreamgirl ● 2011-03-30

Kad tikėtum, jog eini tikru keliu, nebūtina įrodinėti, kad kito kelias klaidingas. (Paulas Koelas)

 

 

 

 

 

 

 

 

Žmonės yra skirtingi. Tikiu, kad skirtumai yra didelė dovana mums, nes galime mokytis, augti, stengdamiesi suprasti kitą, ir atvirkščiai - jausti, kaip gera būti savimi, kai mus priima tokius, kokie esame. Skirtumai yra tiesa, susidedanti iš skirtingų mūsų tiesų - kelių. Kas ta didžioji tiesa? Gal pats gyvenimas? 

Vieni juo plaukia, kiti skrenda plačiai išskleidę sparnus, kiti - kopia, kaip į aukščiausią kalną. Jei kas paklaustų manęs - aš šoku, šoku per gyvenimą kartais dinamiškai, kartais lyriškai, kartais apsvaigusiai lyg sukčiau piruetus. Vienas dalykas bendras - mes keliaujame savo keliais. Svarbiausia yra suvokti, kad esame atsakingi už savo kelionę, už jos stoteles ir posūkius. Jei jauti, kad eini savo keliu, ar bent sieki jį išsiaiškinti - esi laimingas žmogus.

Gaila, tačiau kartais (o gal  labai dažnai) žmonės linkę paranoiškai stebėti kito kelionę. Pasitaiko atvejų, kad net primygtinai reikalauja apsisukti 180 laipsnių kampu, nes anot jų eini ne į tą pusę. Bet juk viskas taip paprasta - mums teisingiausias mūsų kelias, juo ir eikim, to linkėkim kitiem ir kitiems žmonėms - jų teisingiausio kelio.

Jūsų,

dremgirl.

Rodyk draugams

Keistos būsenos

dreamgirl ● 2011-03-13

Pirmiausia, negaliu apsakyti, kaip aš myliu ilguosius savaitgalius! Nuostabu turėti tokią ,,extra” dieną, truputį daugiau laiko sau ir kitiems, reikšmingiems darbams ir tiesiog atsipūtimui.

Keista, tačiau jau kelias dienas neįprastai jaučiuosi. Pavadinau šį įrašą ,,Keistos būsenos”, nes nežinau, kaip kitaip tai įvardinti, gal vėliau pati geriau suprasiu kas man yra/buvo. Artėja rimtų sprendimų metas, o labiausiai įsipareigojusi jaučiuosi prieš pačią save… Ir dažniausiai tada, kai tikiuosi ,,didžiųjų” atsakymų mano vidinis balsas tyli arba užduoda dar daugiau, rodos, neišsprendžiamų galvosukių. Kodėl taip yra? Nekenčiu prievartos ir spaudimo. Gal kartais verta pasileisti į nežinomybę, būti atvirai atvirai pasauliui ir klausytis savęs, aplinkos, visko?

Ne. Nenoriu toliau dėjuoti. Turiu tiesiog išgyventi tai, išgrįninti, kaip auksą iš dumblo, savo tiesą.

Rodyk draugams

Šiandien vasario 15 diena, ypatinga diena - prabėgo pusė vasario, artėja pavasaris, lauke žiauriai šalta, bet saulė šypsosi;) Kiekvieno iš mūsų ši diena unikali ir nepakartojama ir tik mes ją tokią paverčiame. Mes ir mūsų mylimieji. O gal šiandien jau viskas - Valentinas praėjo?

Šiandien aš rašau apie meilę ir visai nesigailiu, kad to nepadariau taip ,,į temą” vakar. Man visada juokinga, kai staiga, per ,,Valentinkę” visi nusiklijuoja žandus širdelėmis ir love, love, love… Tikrai nesmerkiu tų, kurie vakar dieną praleido romantiškai saldžiai - tai nuostabu! Bet lygiai tą patį galime daryti ir šiandien ir rytoj. Kovo 14 galiu parašyti įspūdingą meilės laišką ir iškvėpinti savo skaniausiais kvepalais. Noriu pasakyti, kad meilei kalendorius mažiausiai reikalingas. Mylėti turime kiekvieną dieną, valandą, minutę, sekundę. Mylėti save, draugus, pasaulį, tai, ką darome ir tuos vienintelius.

Jei tik šv. Valentino diena primena šią magišką tiesą, tuomet verta buvo švęsti. O jei to nepadarėte,nusiminti neverta,nes turite šią dieną ir, žinokit, ji tikrai neprastesnė. Tiesiog mylėkim ir išreiškim tą meilę tada, kada jaučiam.

Rodyk draugams

Ko geidžia sirdis:)

dreamgirl ● 2010-12-18

Visi turim norų, svajonių, o geismai? Tie, dėl kurių prarastumėm savitvardą, drįstumėm šokti per tarpeklį, padaryti ką nors beprotiško? Ar jie to verti? O gal tai tik vienadienės užgaidos, kurios nieko bendro neturi su tikraisiais, vertingais tikslais?

Šiandien paberiu tik šūsnį klausimų, bet juk be klausimų nebūtų atsakymų, ar ne?

Gražaus ir turiningo šeštadienio!

:)

Rodyk draugams