BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Horizontai

dreamgirl ● 2011-05-19

Pastaruoju metu retai užsuku čia, senai buvau įkėlusi naują įrašiuką. O be reikalo, nes mano pasaulėlis šiuo metu tiesiog spurda nuo gyvenimo staigmenų, gerų emocijų sugebančių įveikti visas baimes. Taip, kas buvot kada užsukę į mano blogą, gal jau žinot, kad esu abiturientė. Jei reiktų parinkti labiausiai šiam žodžiui tinkančią draugiją, ji būtų EGZAMINAI. Jais jau gyvena tūkstančiai šias metais paliekančių mokyklos suolus. Finišo tiesioji? Taip, bet kartu ir nauji horizontai, ieškojimai, atradimai.

Kaip gi man sekasi pergyventi šį laikotarpį? Sakau drąsiai - PUIKIAI. Ir štai keletas priežasčių kodėl:

 • Turiu savo rytinį ritualą, kurio pagrindinė dalis -  jėgų, energijos ir pozityvumo suteikianti jogos pratimų programa ,,Saulės pasveikinimas”.
 • Rūpinuosi savimi. Gerai išsimiegoti ir gerti daug vandens - paprasta, bat būtina norint išlikti stipriai ir žvaliai.
 • Planuoju laiką. Įpratau anksti ryte peržvelgti svarbiausius dienos darbus, tai, ką ketinu kartotis iš egzaminų programų, susitikimus, tikslus, viską kruopščiai susižymiu kalendoriuje. Daug paprasčiau kai viską užsirašau, o nuostabiausias jausmas - pažymėti atliktas užduotis!
 • Bendrauju. Net atrtėjant egzaminams nedera užsidaryti savyje. Palaikant ryšį su milimais žmonėmis visi rūpesčiai tarsi pranyksta, jauti, kad esi ne viena, kad turi palaikymą ir tikėjimą tavimi. O kas gali būti geriau už nuoširdų pokalbį?
 • O kaip su baime? Ji vienas pavojingiausių dalykų žmogaus gyvenime. Jei užlūsta abejonės ar man pavyks pasiekti tai, apie ką svajoju, nerimas, geriausias vaistas nuo to - veikla vedanti į tikslą. Paprastas pavyzdys -atskrenda baugi mintis dėl artėjančio istorijos egzamino - čiupi užrašus ir mokaisi. Tai kaip mat nuramina.

Pabaigai, manau jog svarbiausia palaikyti harmoniją, žengti nuosekliais žingsneliais, nesiblaškyti, bet kartu nesustingti. Kiekvienas gyvenimo etapėlis turi žavesio. Tai toks pirmas mano pavasaris, kai vakarėjant balkone skaitau apie Periklio reformas, o paukščių lopšinė ir vis dar gaivi medžių žaluma kužda, kad viskas bus, ne, jau yra gerai.

Rodyk draugams

Gaivus vėjas

dreamgirl ● 2011-04-20

Pastaruoju metu jaučiuosi taip, lyg mano gyvenimą gaivintų vėjas. Ne tas, nuo kurio norisi slėptis. Šis vėjas švelnus, įkvepiantis, pažadinantis. Gal žinote tą jausmą, kai einant gatve plaukus lengvai kedena vėjas ir jauti, tarsi eitum ne viena, lyg su tavimi, tuose oro gūsiuose būtų visas pasaulis? Jaučiuosi būtent taip.

Gera veikti. Norisi nuo pat pabudimo akimirkos išgyventi kiekvieną dienos minutę. Nors atostogos, kurių taip laukiau, gyvenimas verda, žinoma - teigiama prasme. Ir visą tai lydi tas nenumaldomas jausmas, kurį šiandien drįsau įvardinti kaip vėją, suteikiantis jėgų, stiprybės ir tuo pačiu darbų lengvumo, tikėjimo, kad einu savo keliu…

Rodyk draugams

dreamgirl ● 2011-03-25

Akimirkos grožis.

Tikras stebuklas - tu ir ši diena.

Saulė nutvieskia pasaulį pavasariu.

Prisijungsi?

Rodyk draugams

Nuotaika su + ženklu

dreamgirl ● 2011-03-17

Niekaip negaliu atsistbėti koks keistas dalykas yra mūsų nuotaikos, emocijos. Štai vieną dieną man pasiutusiai liūdna, o šį vakarą trykštu iš džiaugsmo;) Žinau, žinau… Yra daug priežasčių, aplinkybių, galų gale, net fizinės savijautos aspektų, bet šįsyk aš ne apie tai. O apie ką tuomet?

Kartą pagalvojau, kad būtų neprošal kiekvieną mielą dieną sutikti nuostabiai nusiteikus. Įvairiausius bandymus su savimi pradėjau dar prieš keletą metų. Pirmiausia tai buvo rytinis dušas (anksčiau visad maudydavaus vakare). Jis tapo tikru ritualu, nuplaunančiu nakties sapnus.

Po to, pradėjau daryti rytinę mankštą. Šis bandymas buvo sudėtingesnis. Ar tik pabudus galiu įkvėpti save fiziniais pratimais? Pasirodo - misija įmanoma, o šauniausia tai, kad po mankštos jaučiuosi energingesnė ir tikrai nusipelniusi gardžiausių pusryčių.

Po kurio laiko, į mūsų šeimos gyvenime atsirado šuo. Jis, tiksliau ji, pati nuostabiausia  ir griežčiausia asmeninė trenerė pasaulyje, kasryt veda mane pasivaikščioti į pasakišką mišką netoli namų. Aišku, kad skirti laiko tokiems dalykams, turiu anksčiau atsikelti, tačiau praktika parodė, kad sunkiausios būna tik pirmos 5-10 minučių. Tolesnę dienos dalį būnu sau labai dėkinga.

Neseniai mane pasiekė šis nerealus filmukas http://www.youtube.com/watch?v=qR3rK0kZFkg . Manau, turiu panašiai papildyti savo geros ryto nuotaikos ritualus;D

Rodyk draugams

Keistos būsenos

dreamgirl ● 2011-03-13

Pirmiausia, negaliu apsakyti, kaip aš myliu ilguosius savaitgalius! Nuostabu turėti tokią ,,extra” dieną, truputį daugiau laiko sau ir kitiems, reikšmingiems darbams ir tiesiog atsipūtimui.

Keista, tačiau jau kelias dienas neįprastai jaučiuosi. Pavadinau šį įrašą ,,Keistos būsenos”, nes nežinau, kaip kitaip tai įvardinti, gal vėliau pati geriau suprasiu kas man yra/buvo. Artėja rimtų sprendimų metas, o labiausiai įsipareigojusi jaučiuosi prieš pačią save… Ir dažniausiai tada, kai tikiuosi ,,didžiųjų” atsakymų mano vidinis balsas tyli arba užduoda dar daugiau, rodos, neišsprendžiamų galvosukių. Kodėl taip yra? Nekenčiu prievartos ir spaudimo. Gal kartais verta pasileisti į nežinomybę, būti atvirai atvirai pasauliui ir klausytis savęs, aplinkos, visko?

Ne. Nenoriu toliau dėjuoti. Turiu tiesiog išgyventi tai, išgrįninti, kaip auksą iš dumblo, savo tiesą.

Rodyk draugams

Nereikia laukti, gali keisti dabar

dreamgirl ● 2011-01-20

“How wonderful it is that nobody need wait a single moment before starting to improve the world. ”
Anne Frank

Baigiasi pirmasis semastras. Liko dar pusmetis gyvenimo etapo, kuris vadinamas ,,mokykla”. Neketinu skųstis ir aimanuoti, koks tai sunkus ir nepakeliamas laikotarpis, bet neslėpsiu - atmosfera mokykloje šiais metais ženkliai pasikeitė. Dabar jau niekas taip paprastai nenumoja ranka į prastesnį pažymį. Lemiamas laikas… Tačiau šiandien taip pat pagalvojau, kad mes, mūsų laida, esame jauni 18-niolikiniai žmonės, kurių gyvenimas nesusidaro vien iš vektorių ar funkcijos išvestinių. Pastaruoju metu mane pradėjo erzinti tie, kurie užsidėję nelaimingumo kaukę pavadinimu ,,Gyvenimas sunkus”. Taip, jis nėra lengvas, bet viskas priklauso nuo mūsų požiūrio, minčių, motyvacijos gyventi kitaip. Dar keletas mėnesių ir prasidės egzaminų maratonas ir tam reik ne baimės, o stiprybės, kuri man gimsta iš motyvacijos, iš kiekvienos dienos, kuri yra lyg tiltas kitai…

Šiandien pacitavau Anos Frank - merginos, kuri taip ir nesulaukė savo abiūros, žodžius ir ne todėl, kad norėčiau kažką sugraudinti, bet todėl, kad prisiminčiau, kokia dėkinga esu gyvenimui už viską, dėkinga…

Man patinka keisti pasaulį mažais žingsneliais. Patinka tai daryti pradedant nuo savo širdies kertelių…

Rodyk draugams

Mano mylima žiema

dreamgirl ● 2011-01-03

Kai per radiją ir televiziją vis girdžiu apie žiemos keliamus vargus (sniegas, sniegas ir dar kartą sniegas ir ledas) jaučiu priešingus jausmus. AŠ LABAI MYLIU ŠIĄ ŽIEMĄ.Tik negalvokit ,kad aš baisi egoistė. Tiesiog džiaugiuos ką turiu:) Pirmiausia esu jai dėkinga už tai, kad kol kas buvo man gailestinga ir esu sveika ir gyva:)  Tačiau tai dar ne viskas…

Ši žiema man siejasi su ramybe ir jaukumu. Taip, ta saldžia atostogų ramybe, kai dar galim nedrebėti dėl egzaminų, kai rodos, dar viskas mano rankose.

Ši žiema man nepaprastai graži. Visi augalai su sniego kailinukais. Dvelkia pasaka…

Ši žiema prisidėjo prie puikios šventinės nuotaikos.

Ši žiema man dovanojo naują patirtį, nes pirmą kart gyvenime slidinėjau ir buvo labai linksma.

Ši žiema dar net neįpusėjo, bet aš tikiu -

ši žiema nepaprasta ir stebuklinga, nes

ši žiema MANO:)

Rodyk draugams

Norit arbatos?

dreamgirl ● 2010-12-27

Nepagalvokit, kad turiu ką nors prieš kavą. Pastaruoju metu net labai ją pamėgau… Tačiau… Dabar noriu arbatos. O kokią mėgstat Jūs? Juoda, žalia, vaisinė, raudona, ir gausybė aromatų variacijų - kiekvienas arbatos puodelis lyg sava istorija į kurią dar įsimaišo mūsų nuotaika… Arbata - prabamgos prekė buvo. Dabar gal greičiau tik jos simbolis. Prabanga tapo pats laikas, laikas sau, laikas arbatai. Aš ne apie tą greitą gėrimą, skubą. Arbatos ceremonija… Kartą teko joje dalyvauti ir supratau, kad svarbiausia - atotrūkis ir atsidavimas. Ceremonija truko gal porą valandų ir kai bandau mintimis sugrįžti į tas akimirkas, mane užplūsta keistas ramybės jausmas.

Šiandien aš tokia laiminga, kad turiu laiko arbatai, t.y. mėgavimuisi, skanavimui, neskaičiuojant laiko…

Norit arbatos? Mes galim tai sau leisti, tai kodėl ne?

Rodyk draugams

Ir dar kartą - su šv. Kalėdomis!

dreamgirl ● 2010-12-26

Tai gal jau trečias mano blogo įrašas Kalėdų tematika.

Šios Kalėdos man lyg atokvėpis ir džiaugsmas tiesiog būti. Esu atitrūkusi nuo visko, vadovėliai ir egzamininės datos ilsisi po dovanų maišeliais ir popieriais. Šį antradienį netikėtai pasiryžau  su nuostabiais žmonėmis važiuoti keletui dienų paslidinėti, nors niekada nesu to dariusi gyvenime! O jis vis man siūlo naujas galimybes. Nuostabu! Metų pabaiga man išties puiki, o ir ateitimi aš tikiu. Jau įsivaizduoju, kaip su naujomis jėgomis grįšiu pergalingai užbaigti dvyliktos klasės, kaip su begaliniu ryžtu ruošiuosi egzaminams, kaip pagaliau esu su mylimu žmogumi, kaip esu tokia kokia noriu būti - savimi. Viskas prasideda nuo svajonių, nuo tikėjimo, nuo judėjimo norima kryptimi.

Taigi, iš savo nepaprasto pasaulėlio, kuriuo negaliu atsidžiaugti siunčiu jums glėbį geriausių linkėjimų.

 

 • būkit sveiki
 • būkit savimi
 • griaukit vidines sienas ir baimes
 • spinduliuokit meilę gyvenimui
 • kurkit ir pildykit svajones
 • ir svarbiausia - gyvenkit ,,įjungę” gyvenimą. Veikit aistringai, įdomiai, nuolat atrasdami ir patirdami mažus stebuklus!

Su nuostabiausiomis, baltčiausiomis, jaukiausiomis, mylimiausiomis, saviausiomis

 šv. Kalėdomis!!!

Rodyk draugams

Prasmės!

dreamgirl ● 2010-12-25

Šiandien džiugi diena! Gera būti su mylimais žmonėmis, gera šypsotis vienas kitam, gera juoktis, gera dovanoti iš širdies, gera priimti dovanas ir suprasti jas  kaip kūnišką prabilimą apie meilę, rūpestį, santykį… Tiesiog gera! Aš tikiu, kad net netikinčiam žmogui šv. Kalėdos yra tos dienos, kai pajunti, kad žmonės yra skirti būti vieni su kitais, dalintis šiluma ir gerumu.

Noriu pasidalinti su jumis viena šaunia idėja, kurią švenčių metu galite nesunkiai įgyvendinti ir taip paįvairinti vakarėlį su giminėmis ar draugais:)

Žinojau, kad pakūčiavę važiuosime pas močiutę, kur, kaip paprastai susirenka visa giminė. Ten tradiciškai keičiamasi dovanomis. Kadangi aš jau nesu vaikas, bet kartu vis dar išlaikoma tėvų, galvojau kokiomis dovanomis galėčiau pradžiuginti kuo daugiau žmonių. Prisiminiau pasakojimus apie mano promočiutės organizuotą sentencijų traukimą. Net esu mačiusi tą išlaikytą, seną rankinę kupiną nuostabių minčių. Taigi, beveik nieko neišleisdama aš paruošiau prasmingą dovaną visiem esantiems. Kiekvienas traukė po vieną lapelį, norintys skaitė garJsiai. Kas keisčiausia - dažniausiai ištrauktos citatos labai tiko! Mano paruošta dovana sulaukė pasissekimo, suteikė prasmingą atspalvį visam dovanų dalinimosi etapui.  Juk viena perskaityta mintis gali įkvėpti, padrąsinti žmogų!

Taigi, jei susidomėjote šiuo prasmingu žaidimu, būtinai išbandykite! Viskas ruošiama labai paprastai:

 1. Pirmiausia raskite gražių sentencijų. Gal turite savo mėgstamiausių, išrašinėdavote gražias mintis knygose? Dabar pats laikas tai panaudoti. Siūlau apsilankyti www.kabutes.lt - cia viskas surūšiuota pagal autorius, temas. Kuo daugiau sentencijų - tuo puikiau! Atminkite, kad nors ir nebūsite atsakingi už visas mintis, turite atsakingai parinkti parasmingus žodžius!
 2. Juos nukopijuokite į Wordą ir nepamirskite autorių!
 3. Parinkite gražų, didesnio dydžio šriftą, kad būtų malonu ir patogu skaityti.
 4. Atspauzdinkite. Patariu ant įvairių spalvų lapų, atrodo labai žaismingai.
 5. Dabar gražiai sukarpykite.
 6. Apipavidalinimas. Šį kartą aš susukau į ritinėlius ir surišau kaspinėliais. Atrodo nuostabiai:) Galite sudėti į mažus vokelius arba raskite savo variantą. Svarbiausia - fantazija! Sentencijoms suraskite dailią dėžutę, krepšelį, maišelį. Galite papuošti. Kalėdos!

Darbas atliktas. Leiskite traukti visiems svečiams, pristatydami savo savotišką ,,dovaną”. Pasiūlykite perskaityti garsiai, o sentencijas tegu pasilieka sau.

Šis sentencijų traukimas yra sena aristokratų tradicija, suteikianti daug gražių emocijų:)

Linkiu visiems prasmingo laiko ir gražiausių minčių, kurios realizuojasi!

Rodyk draugams