BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Važiuojam dviračiu!

dreamgirl ● 2011-04-11

Sveiki!

Siela ir kūnas džiaugiasi tikru pavasariu! Kaip nuostabu pastebėti medžių pumpurėlius, dygstančią žolę, jausti, kaip ilgėja dienos. Aš apsvaigusi pavasario džiaugsmu, nors galėčiau verkšlenti dėl bandomųjų egzaminų, kalbėjimo įskaitų… Ech… Kiekvienas gyvenimo etapas turi savus slenksčius, kuriuos turime atlaikyt, o be jų pasauly yra labai daug gražių dalykų. Sakysite aš - idealistė? Gal ir tiesa. Na, jei ne idealistė, tai bent jau besimokanti būti optimiste. Daugiau džiaukimės, žmonės!

Neseniai perskaičiau genealią vieno žmonijos genijaus mintį:

“Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving” - Albert Einstein

Verčiu:,,Gyvenimas tarsi važiavimas dviračiu - tam, kad palaikytum pusiausvyrą, turi judėti.”

Nuostabi sentencija. Aš ja gyvenu. Gyvenime, kaip ir ant dviračio, turi turėti tikslą, intenciją ir minti pedalus, tai yra veikti. Kiekvienas, kuris yra važinėjęs dviračiu, žino, kad negali tiesiog sedėti ant jo.  Jei važinėjame kalnais, žiūrime, kur turime atsidurti, miname, šokame nuo trampyno, atsiduriame, ten kur norime būti. Tikslas. Veiksmas. Mynimas. Pusiausvyra.

Rodyk draugams

dreamgirl ● 2011-03-25

Akimirkos grožis.

Tikras stebuklas - tu ir ši diena.

Saulė nutvieskia pasaulį pavasariu.

Prisijungsi?

Rodyk draugams

Nuotaika su + ženklu

dreamgirl ● 2011-03-17

Niekaip negaliu atsistbėti koks keistas dalykas yra mūsų nuotaikos, emocijos. Štai vieną dieną man pasiutusiai liūdna, o šį vakarą trykštu iš džiaugsmo;) Žinau, žinau… Yra daug priežasčių, aplinkybių, galų gale, net fizinės savijautos aspektų, bet šįsyk aš ne apie tai. O apie ką tuomet?

Kartą pagalvojau, kad būtų neprošal kiekvieną mielą dieną sutikti nuostabiai nusiteikus. Įvairiausius bandymus su savimi pradėjau dar prieš keletą metų. Pirmiausia tai buvo rytinis dušas (anksčiau visad maudydavaus vakare). Jis tapo tikru ritualu, nuplaunančiu nakties sapnus.

Po to, pradėjau daryti rytinę mankštą. Šis bandymas buvo sudėtingesnis. Ar tik pabudus galiu įkvėpti save fiziniais pratimais? Pasirodo - misija įmanoma, o šauniausia tai, kad po mankštos jaučiuosi energingesnė ir tikrai nusipelniusi gardžiausių pusryčių.

Po kurio laiko, į mūsų šeimos gyvenime atsirado šuo. Jis, tiksliau ji, pati nuostabiausia  ir griežčiausia asmeninė trenerė pasaulyje, kasryt veda mane pasivaikščioti į pasakišką mišką netoli namų. Aišku, kad skirti laiko tokiems dalykams, turiu anksčiau atsikelti, tačiau praktika parodė, kad sunkiausios būna tik pirmos 5-10 minučių. Tolesnę dienos dalį būnu sau labai dėkinga.

Neseniai mane pasiekė šis nerealus filmukas http://www.youtube.com/watch?v=qR3rK0kZFkg . Manau, turiu panašiai papildyti savo geros ryto nuotaikos ritualus;D

Rodyk draugams

Gyvenimas yra kaip puodelis kavos

dreamgirl ● 2011-03-02

Sveiki!

Dalinuosi gražiu video;)

http://www.thecoffeevideo.com/?10267

Man labai patinka šis palyginimas. Ir ta kava labai skani, ar ne?

Rodyk draugams

Man pasiutusiai gera!

dreamgirl ● 2011-02-26

Sunku apsakyti kaip aš myliu savaitgalius! Po įtemptos, darbingos savaitės pabudau keistai išsimiegojusi, valgiau gardžiausius pusryčius. Mmm… Šeštadienis;) Manau, kad šis jausmas nebūtų toks tobulas, jei anomis dienomis nebūčiau tiek nuveikusi.

Prieš kurį laiką įkėliau įrašą apie laiko planavimą. Žinote, nuoširdžiai laikausi tų principų, radau ir dar daugiau įvairiausių gudrybių, kuriomis pažadu neužilgo pasidalinti;) Labai gera jausti, kad dienos vertė matuojama ne tamsiomis perspektyvomis, o mano energija, pasitikėjimu ir nuveiktais darbais. Tai tikrai verčia šokinėti iš laimės! Šiuo metu artėjant bandomiesiems, nuolat rašant kontrolinius darbus ir vis dažniau girdint žodį ,,egzaminai” aš, mano pačios nuostabai, jaučiuosi puikiai, jaučiuosi savo gyvenimo šeimininkė. Gal ir juokingai nuskambės, tačiau pajutau džiaugsmą būti savo ,,bose”;D

Dienos ilgėja ir, nors vis dar šalta, saulė man pasakoja apie pavasarį. Jo pasiilgau…

Manau, kad pavasario už lango atitempti negalime, tačiau jo dvasią įsileisti į širdį… Kodėl gi ne? Viskas paprasta - tereikia nešti šypseną savo veide, sušildyti lengvais, pavasarinės saulės spinduėliais iš savo širdies mylimuosius (ir ne tik juos!).

Visiems linkiu pasiutusiai gero savaitgalio!

Rodyk draugams

Judam!

dreamgirl ● 2011-01-14

“True enjoyment comes from activity of the mind and exercise of the body; the two are ever united.” 
                                                                Humboldt

Mūsų kūnai nėra sukurti moderniam gyvenimo stuliui - sėdėjimui prie darbo stalo dešimtis valandų per parą, o kur dar laikas su ,,draugu” televizoriumi ir nesibaigiantis nardymas po internetą. Daugelis iš mūsų nepakankamai būna gryname ore, sportuoja ir aktyviai leidžia laisvalaikį. Tačiau nepaisant to, dažnas skundžiasi energijos stoka, nesusikaupimu. Tuo net sugeba save guosti - ,,Kaip galiu sportuoti, kai esu toks pavargęs…”.  Pradėjau griežtai, bet…

Kuo mažiau judi, tuo mažiau energijos turi. Tai tokia tikra tiesa, kad net rimuojasi! O kaip gali taip būti, kad išlieję devynis prakaitus jaučiamės enirgengesni? Pirma, įvairios judėjimo formos yra priešnuodis varginančiai rutinai. Antra, tai suaktyvina medžiagų apykaitą, kraujotakos sistemą. Ir galiausiai - mažina stresą. Mažiau streso - daugiau energijos, o kartu ir pozytivios nuotaikos:)

Kaip judėti? Kaip tik norite! Būdų yra begalybė. Ypač svarbu tai daryti kasdien, nes tik taip tai taps natūraliu dalyku, o ir traumų bei žodžio ,,rytoj” tikimybė mažės. Siūlau kiekvieną rytą atlikti bent 10 minučių fizinę veiklą. Štai keletas idėjų:

  1. Turi šunį? Smagaus pasivaikščiojimo:)
  2. Joga
  3. Kiti tempimo pratimai
  4. Sniego nukasimas
  5. Lipimas laimtais pirmyn-atgal (kuo įvairesniais žingsniais)
  6. Įsijunk muziką ir šok!

Rytinis judėjimas yra ne tam, kad nuvarginti kūną. Jis skirtas pabudimui, nuotaikos pakelimui, tad jei jau pasiryžiai šiems smagiems nuotykiams - rinkis mėgstamą veiklą.

Mano pagrindinė judėjimo forma yra šokis - trys kartai per savaitę šokių studijoje, po 1,5 valandos + kartojimasis namie. Turiu mielą šunę. Ji tikra asmeninė trenerė, reikalaujanti griežtos disciplinos:) Darau įvairius tempimo pratimus ryte. Ir dar, dievinu aktyvų laisvalaikį su dviračiais, slidinėjant, būriuojant su visa šeima!!!

Judėjimas teikia džiaugsmą, tereikia tik priimti jį į savo dienas.

Rodyk draugams

Apie meilę…

dreamgirl ● 2011-01-13

Mylėti - tai reiškia ne žiūrėti vienam į kitą, o žiūrėti viena kryptimi.

 Antuano de Sen Egziuperi

Šiandien parinkau daugeliui žinomą citatą. Apie meilę, bet šiek tiek kitaip… Kai įsiskaitau, suprantu, kad mintis gana paradoksiška. Prieš akis iškyla įvaizdžiai - ,,Žiūrėjo viens į kitą” ir pan. ir štai čia siūloma ieškoti vienos krypties… Kas ta kryptis? Aš tai suprantu kaip tikrumą santykiuose, vertybėse, jausmuose, ta kryptis nebūtinai reiškia vienodą požiūrį į gyvenimą, bet tai atskleidžia mūsų pasirinkimą būti kartu be nusavinimo, melo ir visko, į ką mes patys nenorėtume kreipti savo gyvenimo istorijos.

Rodyk draugams

Mintis, kuri man visada suteikia jėgų

dreamgirl ● 2011-01-12

 

Kovok už savo svajones ir tavo svajonės kovos už tave. Fight for your dreams, and your dreams will fight for you.

                                                                              Paulo Coelho

Ar turite tokią mėgstamą citatą, kuri jums prireikus suteiktų jėgų? Man tai kartais būna, kad staiga norisi pasiduoti. Juk taip taip lengva, kai, rodos, aplinkybės kolstosi net taip, kaip turėtų, o tikslas pareikalauja daugiau jėgų nei tikėjaisi, ,,palengvinti” sau gyvenimą ir atsisakyti svajonės. Nors tikrai nesu fanatiška Paulo Coelho kūrybos gerbėja, ši mintis yra būtent tai, apie ką kalbu - pastiprinimas. Pavyzdžiui ši diena mokykloje iš manęs pareikalavo labai daug jėgų, bet ne tik dėl mokslų sunkumo, o ir dėl krūvos biurokratinių reikalų, kurių taip nemėgstu, dėl studijų užsienyje (rekomendacijos, pažymių patvirtinimai ir t.t.). Atrodo - kas čia ypatinga, bet kaip tyčia niekam nerūpi, kad terminai ,,dega”… Ir vėl prisiminiau ,,Kovok už…”. Tada pasijutau nebe viena. Lindau visiems į akis tiek kiek reikėjo ir rytoj jau tikiuos džiaugtis rezultatais. Esame mes ir mūsų svajonės ir tai ką darome dėl jų, o jos dėl mūsų. Tikiuos visada, kai prireiks  atminsiu šiuos žodžius:)

Rodyk draugams

Įkvėpk save!

dreamgirl ● 2011-01-11

Kuo aukštesnį tašką pasieksi šiandien, tuo labiau išlavinsi jėgas ir rytoj galėsi įkopti dar aukščiau.

                                                                                                   Frydrichas Nyčė

Šie žodžiai tai priminimas, kad verta eiti į priekį mažais žingsneliais, kad verta siekti ,,aukštsnio taško”. Taip pat svarbu nenusiminti, jei viskas nepasiseka staiga, jei keliais šuoliais neesame ant savo siekiamos viršūnės, nes taipmes  ,,išlaviname jėgas”, kad galėtume siekti, džiaugtis, atrasti gyvenime dar ir dar…

To šiandien ir linkiu jums!

Iki kitų šios savaitės įkvepiančių minčių!

Rodyk draugams

Įkvėpk save!

dreamgirl ● 2011-01-10

Jei aš galiu sutrukdyti nors vienai širdžiai sudušti, aš negyvensiu veltui.

Emily Dickinson

Rodyk draugams