BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Nuotaika su + ženklu

dreamgirl ● 2011-03-17

Niekaip negaliu atsistbėti koks keistas dalykas yra mūsų nuotaikos, emocijos. Štai vieną dieną man pasiutusiai liūdna, o šį vakarą trykštu iš džiaugsmo;) Žinau, žinau… Yra daug priežasčių, aplinkybių, galų gale, net fizinės savijautos aspektų, bet šįsyk aš ne apie tai. O apie ką tuomet?

Kartą pagalvojau, kad būtų neprošal kiekvieną mielą dieną sutikti nuostabiai nusiteikus. Įvairiausius bandymus su savimi pradėjau dar prieš keletą metų. Pirmiausia tai buvo rytinis dušas (anksčiau visad maudydavaus vakare). Jis tapo tikru ritualu, nuplaunančiu nakties sapnus.

Po to, pradėjau daryti rytinę mankštą. Šis bandymas buvo sudėtingesnis. Ar tik pabudus galiu įkvėpti save fiziniais pratimais? Pasirodo - misija įmanoma, o šauniausia tai, kad po mankštos jaučiuosi energingesnė ir tikrai nusipelniusi gardžiausių pusryčių.

Po kurio laiko, į mūsų šeimos gyvenime atsirado šuo. Jis, tiksliau ji, pati nuostabiausia  ir griežčiausia asmeninė trenerė pasaulyje, kasryt veda mane pasivaikščioti į pasakišką mišką netoli namų. Aišku, kad skirti laiko tokiems dalykams, turiu anksčiau atsikelti, tačiau praktika parodė, kad sunkiausios būna tik pirmos 5-10 minučių. Tolesnę dienos dalį būnu sau labai dėkinga.

Neseniai mane pasiekė šis nerealus filmukas http://www.youtube.com/watch?v=qR3rK0kZFkg . Manau, turiu panašiai papildyti savo geros ryto nuotaikos ritualus;D

Rodyk draugams

Prasmės!

dreamgirl ● 2010-12-25

Šiandien džiugi diena! Gera būti su mylimais žmonėmis, gera šypsotis vienas kitam, gera juoktis, gera dovanoti iš širdies, gera priimti dovanas ir suprasti jas  kaip kūnišką prabilimą apie meilę, rūpestį, santykį… Tiesiog gera! Aš tikiu, kad net netikinčiam žmogui šv. Kalėdos yra tos dienos, kai pajunti, kad žmonės yra skirti būti vieni su kitais, dalintis šiluma ir gerumu.

Noriu pasidalinti su jumis viena šaunia idėja, kurią švenčių metu galite nesunkiai įgyvendinti ir taip paįvairinti vakarėlį su giminėmis ar draugais:)

Žinojau, kad pakūčiavę važiuosime pas močiutę, kur, kaip paprastai susirenka visa giminė. Ten tradiciškai keičiamasi dovanomis. Kadangi aš jau nesu vaikas, bet kartu vis dar išlaikoma tėvų, galvojau kokiomis dovanomis galėčiau pradžiuginti kuo daugiau žmonių. Prisiminiau pasakojimus apie mano promočiutės organizuotą sentencijų traukimą. Net esu mačiusi tą išlaikytą, seną rankinę kupiną nuostabių minčių. Taigi, beveik nieko neišleisdama aš paruošiau prasmingą dovaną visiem esantiems. Kiekvienas traukė po vieną lapelį, norintys skaitė garJsiai. Kas keisčiausia - dažniausiai ištrauktos citatos labai tiko! Mano paruošta dovana sulaukė pasissekimo, suteikė prasmingą atspalvį visam dovanų dalinimosi etapui.  Juk viena perskaityta mintis gali įkvėpti, padrąsinti žmogų!

Taigi, jei susidomėjote šiuo prasmingu žaidimu, būtinai išbandykite! Viskas ruošiama labai paprastai:

 1. Pirmiausia raskite gražių sentencijų. Gal turite savo mėgstamiausių, išrašinėdavote gražias mintis knygose? Dabar pats laikas tai panaudoti. Siūlau apsilankyti www.kabutes.lt - cia viskas surūšiuota pagal autorius, temas. Kuo daugiau sentencijų - tuo puikiau! Atminkite, kad nors ir nebūsite atsakingi už visas mintis, turite atsakingai parinkti parasmingus žodžius!
 2. Juos nukopijuokite į Wordą ir nepamirskite autorių!
 3. Parinkite gražų, didesnio dydžio šriftą, kad būtų malonu ir patogu skaityti.
 4. Atspauzdinkite. Patariu ant įvairių spalvų lapų, atrodo labai žaismingai.
 5. Dabar gražiai sukarpykite.
 6. Apipavidalinimas. Šį kartą aš susukau į ritinėlius ir surišau kaspinėliais. Atrodo nuostabiai:) Galite sudėti į mažus vokelius arba raskite savo variantą. Svarbiausia - fantazija! Sentencijoms suraskite dailią dėžutę, krepšelį, maišelį. Galite papuošti. Kalėdos!

Darbas atliktas. Leiskite traukti visiems svečiams, pristatydami savo savotišką ,,dovaną”. Pasiūlykite perskaityti garsiai, o sentencijas tegu pasilieka sau.

Šis sentencijų traukimas yra sena aristokratų tradicija, suteikianti daug gražių emocijų:)

Linkiu visiems prasmingo laiko ir gražiausių minčių, kurios realizuojasi!

Rodyk draugams

Jos artėja!

dreamgirl ● 2010-12-11

Pastebėjau keletą blogų skaičiuojančių dienas iki Kalėdų. Atsimenu, kai buvau maža ir su broliu kiekvieną gruodžio dieną su nekantrumu laukdavome saldumynų iš adventinio kalendoriaus. Šis gruodis man lekia žaibiškai. Pasiteisinimų turiu begales - egzaminai, mokslai, darbai darbeliai ir t.t. Ir dėl ko aš teisinuos? Kad nesugebu sustoti ir pasiruošti joms?Žinoma, jos ateis ir be laukimo, be ruošimosi, bet čia ir matau skirtumą - kai pasiruoši šventei tiek vidumi tiek išore (o kaip aš dievinu eglutės žaislus!!!) ir kai ji tave pasiveja skęstančią rutinoje. Atsituokėji prie perkrauto stalo. Čia tos sv Kaledos? JAU? 

Dar nevėlu. Turiu dvi gražias savaites:) Per kurias sau ir Jums siūlau:

 • Pasirūpinti dovanėlėmis artimiausiems žmonėms. Svarbiausia - nuoširdumas ir šiluma. Kartais visai mažos smulkmenėlės gali būti didžiausias atradimas!
 • Papuošti namus! To padaryti dar nespėjau, bet galvoje jau sukasi kalnas idėjų. Pvz.: galima sujungti naturalias medžiagas, kaip pušų šakas su keliais įspūdingais žaisliukais, kurie taps gražiais akcentais, neužgožiančiais gamtos grožio. Lemputės? Man jos jau šiek tiek pabodo, tačiau jei norite įspūdingai pranešti apie savo kalėdinę nuotaiką praeiviams - langai laukia, pirmyn!
 • Pajusti žiemą! Kada paskutinį kartą voliojotės sniege, palikdami angelų atspaudus? O kaip sniego karas? Myliu žiemą;)
 • Kas duoda - tas gauna. Sena, bet gera taisyklė. Kalėdų laukimo laikotarpis mus kviečia atsigręžti į silpnesnį, mažesnį, tą kuriam reikia pagalbos. Juk tai taip nesudėtinga! Masinės gerumo akcijos yra nuostabu. Būtinai prie jų prisidėkime, tačiau ar ne būna taip, kad nepastebime žmonių kuriems reikia mūsų, esančių visai šalia, čia - mūsų gyvenimuose? Mes galime griauti šaltumo sienas!
 • … Fantazija beribė. Tereikia pradėti ir idėjos plauks pačios, o kartu ir jų įgyvendinimas. Todėl ir baigiu sąrašiuką daugtaš:kiu, juk sv. Kaledu laukimo stebuklai, mūsų pačių kuriami, neturi jukių ribų!

Pabaigai:„Kalėdos nėra joks konkretus laikas. Tai sąmonės būsena. Branginti taiką ir gerumą, būti pilnam malonės reiškia turėti tikrąją Kalėdų dvasią savyje” Calvin Coolidge.

Linkėjimai -

 laukianti.

Rodyk draugams

Įjunk!

dreamgirl ● 2010-12-10

Aš plaukiau gyvenimu. Stengiausi auginti pasitikėjimą savimi, tačiau vis žengdavau žingsnį atgal.Nejaučiau, kad esu sau svarbi, nemokėjau kurti laimingos dienos. Ir visai neseniai, staiga aš… pabudau. Nusprendžiau keistis į gera, sąmoningai augti kaip asmenybė, kurti, būti savimi. Skamba gražiai ar ne? Sakyčiau eilinis pažadėlis savo sąžinei ir savimeilei paglostyti, bet ne… Aš ėmiausi to rimtai, pradėjau gyventi taip, kaip svajoju, pradejau ,,projektuoti” save. Dabar jaučiu, kad  neleisiu sau žengti atgal, tik į priekį. Pasikeitimai jau vyksta, negaliu atsidžiaugt! Mielai jais su Jumis pasidalinsiu:)

Šis blogas apie tai, kaip ,,Įjungti gyvenimą” , o kitaip tariant :

 • Siekti
 • Atrasti
 • Mokytis ir tobulėti
 • Mylėti
 • Būti čia ir dabar.

Rašau sau ir Jums, rašau visiems, kas nori žengti į priekį. Pakeliui? Tuomet susitiksim kituose įrašuose.

Nuoširdžiai -

Dream

Rodyk draugams