BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Tavo šypsena

dreamgirl ● 2011-03-06

Ar bent įsivaizduoji, kokius stebuklus gali daryti šiam pasauy? Šiandien aš apie vieną iš jų… Šypsena. Tai vienas nuostabiausių dalykų žmoguje. Kažkur skaičiau tokią šmaikščią mintį, kad šypsena, tai antras geriausias dalykas, kurį galima daryti lūpomis, po bučiunio;D Nagi, plačiai nusišypsom:)

Aš tikiu, kad šis stebuklas prasideda žmogaus viduje, kyla iš mūsų emocijų, savijautos ir atvirkščiai - nusišypsoję galime paveikti savo vidinę būseną. Svarbu tai, kad šypsodamiesi mes esame tarsi geros nuotaikos laidininkai. Nežinau kaip Jūs, tačiau aš, kaskart gatvėje sutikdama besišypsantį žmogų irgi padarau tą patį. Tai kaip kokia grandininė reakcija.

Žinoma, ne viskas taip paprasta. Kartais nusišypsojus nepažystamam žmogui gali likti, švelniai tariant, nesuprastas. Pastebėjau, kad ypač Lietuvoje, žmonės linkę priimti šypseną kaip pašaipą - ,,Ar kažką darau netaip? Blogai atrodau? Kodėl tada šypsaisi???” Neturim liautis to darę.

Linkiu sau ir Jums, kad kartu su pavasariu atrastume tūkstančius priežasčių nuoširdžiai šypsotis, kad sutiktumėm besišypsančius žmones ir suprastumėm kad pats gyvenimas mums šypsosi.

Ir dar, negaliu nepabaigti nepaprastai įkvepiančiais žodžiais:

“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.” - Mother Teresa

Patiko (6)

Rodyk draugams

Komentarai (7) : "Tavo šypsena"

1 | Rūta

2011-03-06 ● 09:51

Šypsokimės :)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | Dijana

2011-03-06 ● 21:01

Šypsotis yra labai gerai tik ,kad dažniausiai tenka šypsotis kai širdis plyšta…Bet čia tik pas mane taip tikriausiai… Reikia man dabar šypsenos…Bet negaliu šypsotis :(

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

3 | dreamgirl

2011-03-06 ● 22:38

Rūta - :) ir kuo daugiau tuo geriau…

Dijana, manau visiems būna laikotarpių, kai šypsena atrodo misija - neįmanoma, sakau taip, nes pati esu tai patyrusi. Tikriausiai savęs prievartauti nereikia. Jei širdis plyšta net geriau išsiverkti, išsikalbėti, o po tokios ,,iškrovos” prisiminti tai, kas gyvenime teikia džiaugsmo. Tai gali būti kvapnus gelės žiedas, kito pradžiuginimas, prisiminmas, kad esi ypatinga ir vienintelė, bet kas… ir tada leisti šypsenai ateiti ir pažadinti iš liūdesio, kaip mažam saulės spindulėliui, prasiskverbusiam pro storas užuolaidas:)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

4 | leilani

2011-03-11 ● 12:46

O jau nuotrauka kokia užvedanti! ;D Taip ir nusišypsojau. ;]]

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

5 | dreamgirl

2011-03-11 ● 22:57

Žinok atsitiko taip, kad netyčia pamačius būtent šią nuotrauką ir kilo mintis ja pasidalint ir sukurt įrašiuką apie šypseną:) Norėtusi tokias plačias šypsenas matyt kasdien;D

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

6 | hgh reviews

2011-04-24 ● 14:02

In case you could e-mail me with a few solutions on just how you made your blog look this excellent, I would be grateful.

7 | Kredit ohne Schufaauskunft

2011-06-30 ● 11:13

Ein Kredit ohne Schufa ist von daher auch bei diesen Banken nur mit zum Teil nicht unerheblichen Mehrkosten zu haben, mit denen das höhere Ausfallrisiko verkleinert wird. In Folge dessen werden jene Mehrkosten mitnichten nur über einen ziemlich höheren Kreditzins auf den Darlehensnehmer umgelegt. Weiterhin muss der Kreditnehmer bei einem Kredit ohne Schufa zudem mit weit höheren Bearbeitungskosten rechnen.

Rašyti komentarą