BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Kodėl neparuošiau Valentino dienos įrašo?

dreamgirl ● 2011-02-15

Šiandien vasario 15 diena, ypatinga diena - prabėgo pusė vasario, artėja pavasaris, lauke žiauriai šalta, bet saulė šypsosi;) Kiekvieno iš mūsų ši diena unikali ir nepakartojama ir tik mes ją tokią paverčiame. Mes ir mūsų mylimieji. O gal šiandien jau viskas - Valentinas praėjo?

Šiandien aš rašau apie meilę ir visai nesigailiu, kad to nepadariau taip ,,į temą” vakar. Man visada juokinga, kai staiga, per ,,Valentinkę” visi nusiklijuoja žandus širdelėmis ir love, love, love… Tikrai nesmerkiu tų, kurie vakar dieną praleido romantiškai saldžiai - tai nuostabu! Bet lygiai tą patį galime daryti ir šiandien ir rytoj. Kovo 14 galiu parašyti įspūdingą meilės laišką ir iškvėpinti savo skaniausiais kvepalais. Noriu pasakyti, kad meilei kalendorius mažiausiai reikalingas. Mylėti turime kiekvieną dieną, valandą, minutę, sekundę. Mylėti save, draugus, pasaulį, tai, ką darome ir tuos vienintelius.

Jei tik šv. Valentino diena primena šią magišką tiesą, tuomet verta buvo švęsti. O jei to nepadarėte,nusiminti neverta,nes turite šią dieną ir, žinokit, ji tikrai neprastesnė. Tiesiog mylėkim ir išreiškim tą meilę tada, kada jaučiam.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (3) : "Kodėl neparuošiau Valentino dienos įrašo?"

1 | Tiltas per amžinybę

2011-02-15 ● 21:50

O man kažkaip pasidarė gražu ta valentino diena. Gal dėl to, kad turiu su kuo ta proga užsukt į saldžius majus ir nusipirkt saldainių maišelį ir suvalgyt :> Kaip bet kokią kitą dieną. Ir tiesiog būt kartu. Jei yra tokia diena, kodėl gi ja nesidžiaugti? Nes komerciška? Niekas neliepia pirkti širdučių ir klijuotis jom žandų. O aš tai sugalvojau, kad švęsiu ir dar vieną meilės dieną! Vasarą kažkada būna mūsų meilės deivės Mildos diena, tai va, ir ją galima paversti meilės diena :> Kaip ir bet kurią kitą.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | dreamgirl

2011-02-16 ● 14:56

Aš nesaau, kad Valentino diena yra negražu:) Tiesiog dalis žmonių užmiršta jos kilmę, užmiršta, kad taip atvirai gyventi meile galima kiakvieną dieną. Juk pati sakai - ,,Kaip bet kokią kitą dieną.” ;) jei kiekvienas tą pajustų, Valentino diena būtų dar prasmingesnė.
Apie Mildos dieną aš irgi esu girdėjusi, o vasara gražus laikas tokioms šventėms, pvz. kur nors prie ežero, jūros, kvepiant liepos žiedams…

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

3 | leilani

2011-02-18 ● 19:14

Iš tikrųjų, mylėti reikia kiekvieną dieną. Bet manau, kad gyvenimo tempas kartais “priverčia” mus tai užmiršti, o tokios dienos kaip Valentino diena, mus lyg ir prižadina, primena, kad turime kažką šalia- jei ne vaikiną/merginą, tai bent jau artimus draugus ir šeimą. ;]

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą