BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Keistos būsenos

dreamgirl ● 2011-03-13

Pirmiausia, negaliu apsakyti, kaip aš myliu ilguosius savaitgalius! Nuostabu turėti tokią ,,extra” dieną, truputį daugiau laiko sau ir kitiems, reikšmingiems darbams ir tiesiog atsipūtimui.

Keista, tačiau jau kelias dienas neįprastai jaučiuosi. Pavadinau šį įrašą ,,Keistos būsenos”, nes nežinau, kaip kitaip tai įvardinti, gal vėliau pati geriau suprasiu kas man yra/buvo. Artėja rimtų sprendimų metas, o labiausiai įsipareigojusi jaučiuosi prieš pačią save… Ir dažniausiai tada, kai tikiuosi ,,didžiųjų” atsakymų mano vidinis balsas tyli arba užduoda dar daugiau, rodos, neišsprendžiamų galvosukių. Kodėl taip yra? Nekenčiu prievartos ir spaudimo. Gal kartais verta pasileisti į nežinomybę, būti atvirai atvirai pasauliui ir klausytis savęs, aplinkos, visko?

Ne. Nenoriu toliau dėjuoti. Turiu tiesiog išgyventi tai, išgrįninti, kaip auksą iš dumblo, savo tiesą.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (4) : "Keistos būsenos"

1 | Tiltas per amžinybę

2011-03-13 ● 16:22

Profesijos pasirinkimas?

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | dreamgirl

2011-03-13 ● 22:44

Bandžiau neišsiduoti, nekonkretizuoti, bet įminei;) Kažkaip atrodo jau apsisprendžiu ir staiga viskas vėl galvoj apsiverčia - pasaka be galo… Sunku tai, kad esu gana gera teoriniuose moksluose, taigi galečiau eiti ta kryptim, man sekasi, įdomu, bet dar yra hobis, kuris mane užveda, suteikia jėgų ir kuriuo užsiimdama, nors kartais ir sveikatą, brangų laiką aukodama, jaučiuosi laimingiausia ir dar vis galiu jį pasirinkti savo profesija, nors tai, jaučiu, būtų sunkesnis kelias, nei ,,normali” specialybė. O dar aplinka - tėvai, draugai, vis įkyresni klausimai, kurių nebepatenkina mano gan abstraktūs atsakymėliai… Tikiuosi kažkaip viską suderinti, išsiaiškinti, bet ne viskas taip paprasta, o gal net per daug paprasta, kad tuo patikėčiau ir pasiduočiau traukai;)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

3 | leilani

2011-03-16 ● 20:21

Kaip įdomu skaityti tokius pamąstymus, kai tai jau praėjęs esi pats. Tik sėkmės galiu palinkėti pasirinkti teisingai. Svarbiausia, kas gal tau ir pagelbės, kad profesijos pasirinkimas nėra kažkas, kur negautum antro šanso. Visada galėsi pakeisti - mokslus, darbą, aplinką. Sėkmės;]

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

4 | dreamgirl

2011-03-17 ● 14:45

Ačiū, leilani;) Mes tikrai dažnai suprantame tą pasirinkimą kaip kokį nuosprendį, o juk gyvenimas teikia daug skirtingų galimybių, progų, todėl vis labiau linkstu prie to varianto, kurį diktuoja širdis, o vėliau - ką gali žinot…

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą