BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Judam!

dreamgirl ● 2011-01-14

“True enjoyment comes from activity of the mind and exercise of the body; the two are ever united.” 
                                                                Humboldt

Mūsų kūnai nėra sukurti moderniam gyvenimo stuliui - sėdėjimui prie darbo stalo dešimtis valandų per parą, o kur dar laikas su ,,draugu” televizoriumi ir nesibaigiantis nardymas po internetą. Daugelis iš mūsų nepakankamai būna gryname ore, sportuoja ir aktyviai leidžia laisvalaikį. Tačiau nepaisant to, dažnas skundžiasi energijos stoka, nesusikaupimu. Tuo net sugeba save guosti - ,,Kaip galiu sportuoti, kai esu toks pavargęs…”.  Pradėjau griežtai, bet…

Kuo mažiau judi, tuo mažiau energijos turi. Tai tokia tikra tiesa, kad net rimuojasi! O kaip gali taip būti, kad išlieję devynis prakaitus jaučiamės enirgengesni? Pirma, įvairios judėjimo formos yra priešnuodis varginančiai rutinai. Antra, tai suaktyvina medžiagų apykaitą, kraujotakos sistemą. Ir galiausiai - mažina stresą. Mažiau streso - daugiau energijos, o kartu ir pozytivios nuotaikos:)

Kaip judėti? Kaip tik norite! Būdų yra begalybė. Ypač svarbu tai daryti kasdien, nes tik taip tai taps natūraliu dalyku, o ir traumų bei žodžio ,,rytoj” tikimybė mažės. Siūlau kiekvieną rytą atlikti bent 10 minučių fizinę veiklą. Štai keletas idėjų:

  1. Turi šunį? Smagaus pasivaikščiojimo:)
  2. Joga
  3. Kiti tempimo pratimai
  4. Sniego nukasimas
  5. Lipimas laimtais pirmyn-atgal (kuo įvairesniais žingsniais)
  6. Įsijunk muziką ir šok!

Rytinis judėjimas yra ne tam, kad nuvarginti kūną. Jis skirtas pabudimui, nuotaikos pakelimui, tad jei jau pasiryžiai šiems smagiems nuotykiams - rinkis mėgstamą veiklą.

Mano pagrindinė judėjimo forma yra šokis - trys kartai per savaitę šokių studijoje, po 1,5 valandos + kartojimasis namie. Turiu mielą šunę. Ji tikra asmeninė trenerė, reikalaujanti griežtos disciplinos:) Darau įvairius tempimo pratimus ryte. Ir dar, dievinu aktyvų laisvalaikį su dviračiais, slidinėjant, būriuojant su visa šeima!!!

Judėjimas teikia džiaugsmą, tereikia tik priimti jį į savo dienas.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Judam!"

Rašyti komentarą