BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įjunk gyvenimą!

Jos artėja!

dreamgirl ● 2010-12-11

Pastebėjau keletą blogų skaičiuojančių dienas iki Kalėdų. Atsimenu, kai buvau maža ir su broliu kiekvieną gruodžio dieną su nekantrumu laukdavome saldumynų iš adventinio kalendoriaus. Šis gruodis man lekia žaibiškai. Pasiteisinimų turiu begales - egzaminai, mokslai, darbai darbeliai ir t.t. Ir dėl ko aš teisinuos? Kad nesugebu sustoti ir pasiruošti joms?Žinoma, jos ateis ir be laukimo, be ruošimosi, bet čia ir matau skirtumą - kai pasiruoši šventei tiek vidumi tiek išore (o kaip aš dievinu eglutės žaislus!!!) ir kai ji tave pasiveja skęstančią rutinoje. Atsituokėji prie perkrauto stalo. Čia tos sv Kaledos? JAU? 

Dar nevėlu. Turiu dvi gražias savaites:) Per kurias sau ir Jums siūlau:

  • Pasirūpinti dovanėlėmis artimiausiems žmonėms. Svarbiausia - nuoširdumas ir šiluma. Kartais visai mažos smulkmenėlės gali būti didžiausias atradimas!
  • Papuošti namus! To padaryti dar nespėjau, bet galvoje jau sukasi kalnas idėjų. Pvz.: galima sujungti naturalias medžiagas, kaip pušų šakas su keliais įspūdingais žaisliukais, kurie taps gražiais akcentais, neužgožiančiais gamtos grožio. Lemputės? Man jos jau šiek tiek pabodo, tačiau jei norite įspūdingai pranešti apie savo kalėdinę nuotaiką praeiviams - langai laukia, pirmyn!
  • Pajusti žiemą! Kada paskutinį kartą voliojotės sniege, palikdami angelų atspaudus? O kaip sniego karas? Myliu žiemą;)
  • Kas duoda - tas gauna. Sena, bet gera taisyklė. Kalėdų laukimo laikotarpis mus kviečia atsigręžti į silpnesnį, mažesnį, tą kuriam reikia pagalbos. Juk tai taip nesudėtinga! Masinės gerumo akcijos yra nuostabu. Būtinai prie jų prisidėkime, tačiau ar ne būna taip, kad nepastebime žmonių kuriems reikia mūsų, esančių visai šalia, čia - mūsų gyvenimuose? Mes galime griauti šaltumo sienas!
  • … Fantazija beribė. Tereikia pradėti ir idėjos plauks pačios, o kartu ir jų įgyvendinimas. Todėl ir baigiu sąrašiuką daugtaš:kiu, juk sv. Kaledu laukimo stebuklai, mūsų pačių kuriami, neturi jukių ribų!

Pabaigai:„Kalėdos nėra joks konkretus laikas. Tai sąmonės būsena. Branginti taiką ir gerumą, būti pilnam malonės reiškia turėti tikrąją Kalėdų dvasią savyje” Calvin Coolidge.

Linkėjimai -

 laukianti.

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : "Jos artėja!"

1 | Gyvenimo Universitetas

2011-01-12 ● 18:36

Iš tiesų gailiuosi, kad šį įrašą perskaičiau tik dabar, šventėms jau praėjus. Kasmet sau tvirtinu, kad nemėgstu Kalėdų, nemėgstu, kad jos prasideda Maximose jau lapkritį, kad visi teperka žmonėms brangias dovanas, kurių niekam nereikia. Tačiau kai susimąstau, juk tą Kalėdų dvasią galėčiau susikurti sau pati. Jei tik panorėčiau. Ir sniego senis statytas buvo tik vaikystėje…

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | dreamgirl

2011-01-12 ● 18:46

Gailėtis neverta, nes juk jau arteja kitos Kaledos:D Labai tau pritariu dėl dovanų. Taip, jomis parodomas dėmesys, bet liūdniausia, kai užmirštama, kad pati didžiausia dovana turi būti pats žmogus, t.y. nuoširdi šypsena, juokas ir bendravimas.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą